abdulaziz akkaya

Süleyman Demirel’in oğlu oldu

Geçimlerini çiftçilik yaparak kazanan 55 yasındaki Süleyman ve Ayşe Demirel çiftii  25 yıl sonra çocuk sahibi oldu. “Eşine bu süre içerisinde kedi, köpek doğurur sen doğuramıyorsun” diye sitem eden Süleyman Demirel, bir erkek çocuk sahibi olunca mutluluğunu ifade edemedi.

Eğlence yapacağız

Yıllardır çocuk özlemi çektiğini belirten 41 yasındaki Ayşe Demirel, “Eşim hep bana sen bir doğurur ben iki doğururum” diye kızıyordu. Şimdi 3700 gr. ağırlığında 50 cm boyunda sağlıklı bir erkek çocuğa sahip olduk. Bebeğin ismini Murat olarak düşündük.” diye konuştu. Korkuteli’nin Yeşilyayla kasabasında çiftçilik yaparak geçimlerini sağlayan 55 yasındaki Süleyman Demirel mutluluğunu ifade edemediğini belirterek, “Çocuğumun doğum unu kasabada eğlence yaparak kutlayacağım?” dedi.

Bebeğin normal bir doğumla dünyaya geldiğini belirten Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr. Abdulaziz Akkaya şunları söyledi:

31 yaş ve sonrası tüm yaşlarda genelde sezeryan ve müdahale sonucu doğum gerçekleşir. Bu hastamız bize geldiğinde ilk muayene bulguları normaldi. Pelvis doğuma elverişliydi. Bu nedenle normal bir doğumla anne ve çocuğu sağlıklı bir şekilde kurtardı

abdulaziz akkaya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı