111 çifte toplu nikah

Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkan Yardımcısı Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Abdulaziz Akkaya, Antalya Dokuma Park’da, devam eden Anadolu Renkleri 1. Akdeniz Festivali ile ilgili bilgi verdi.

Festivale Büyük İlgi

Anadolu Birliği, Kepez Belediyesi ve El Ele Konfederasyon’un iş birliği ile festivali gerçekleştirdiklerini ifade eden Dr. Akkaya, “ Festivalin 3 Aralık 2017 tarihinde bitmesi planlanmıştı. Her gün ülkemizdeki bir bölgenin etkinliğini, müzikleriyle, sanatçılarıyla şenlik havasında gerçekleştirdik. Yoğun ilgi nedeniyle Anadolu Renkleri 1. Akdeniz Festivali 7 Aralık Perşembe gününe kadar devam edecek. Bugün yaşadığımız coşku, katılım bunun bir göstergesi.” dedi.

111 Çifte nikah

“Bugün planladığımız gibi 111 çiftin nikâhlarını gerçekleştirdik. Toplu nikah töreninde 111 çiftimizi bir araya getirerek, nikahlarını kıyıp mutluluklarını paylaştık” diyen Dr.Akkaya , “Nikah törenlerini gerçekleştirdiğimiz çiftlerin masraflarını organize ettik. Damatlıklardan gelinliklere çiftlerimizin bir masrafı olmadı. Anadolu Birliği olarak sosyal projelerimiz bundan sonra da devam edecek.

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı