dostların arasındayız

2015 biterken

Op.Dr.Abdulaziz Akkaya ve eşi Fecir Akkaya 2015’in son günlerinde dostlarıyla birlikte yemekteydi.

Lezzetli yemekler eşliğinde geç saatlere kadar sohbet eden Akkaya ailesi ve dostları, keyifli bir akşam geçirmenin mutluluğunu birlikte yaşadı.

“Yaşamımız boyunca başta ailemiz, dostlarımız olmak üzere tüm insanlarla bir çok şeyi paylaşıyoruz” diyen Op.Dr.Akkaya “2015 Biterken Dostların Arasında Güneşin Sofrasındayız. Dostlarla yenilen , içilene sorgu , sual yoktur demiş büyüklerimiz. Belki yemek , içmek değil burada anlatılmak istenen, insanları bir araya getiren ortak değerler ve gönül bağı , sonuçta paylaşmak bir şeyleri. Zaten maddi, manevi tüm sahip olduklarımız paylaşılınca anlam kazanıyor, paylaştığımız zaman mutlu oluyoruz. Sevinçler paylaştıkça artıyor, üzüntüler paylaştıkça azalıyor.” dedi.

fecir abdulaziz akkaya

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı