2016 Midilli Buluşmamız

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi  1980 mezunları geleneksel buluşması 2016’da Midilli Adası’nda devam ediyor.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Abdulaziz Akkaya   kaybettikleri arkadaşlarını anarken çok duygusal anlar yaşadıklarını ifade ederek “Nur içinde yatsınlar, kalplerimizde yaşayacaklar.Taşkın Yaman, Mehmet Karabacak, Suat Papir, İzzettin Sütçü, Feridun Özdingiş, Adnan Aybar, Bülent Ercan, Kinyas Öztürk, Nevzat Uğurlu…..  unutmayacağız” dedi.

Üniversite yaşamına başladıkları yıldan itibaren arkadaşlıklarını dostluklara çevirdiklerini belirten Op.Dr.Akkaya,  “ Dostlarımın arasında olduğum için çok mutluyum. Anılarımızı tazeliyor, hasret gideriyoruz. Düzenli olarak bir araya gelmeye çalışıyoruz.  Bundan sonraki yıllarda da daha geniş katılımlı organizasyonlar gerçekleştireceğimizi ümit ediyorum.” dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN BU LİNKİ TIKLAYINIZ

 

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı