Antalya Kadın Doğum Doktoru

Antalyada Ne Kadar Kadın Doğum Doktorları Bulunuyor?

Antalya Kadın Doğum Doktoru sayısı ile ilgili 2015 yılı istatistikleri:

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Abdulaziz Akkaya, Antalya Tabip Odası Eylül 2015 kayıtlarına göre Antalya’da toplam 205  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olduğunu söyledi. Bu rakama oda üyesi olmayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanının dahil olmadığının altını çizen Op. Dr. Abdulaziz Akkaya 137 uzmanın il merkezinde 68’nin ise ilçelerde bulunduğunu ifade etti.

Op. Dr. Abdulaziz Akkaya, cinsiyetlerine göre bakıldığında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlarının 130’nun erkek 75’nin kadın olduğunu bildirdi.

Kamuda 20 uzman

23 meslektaşının artık mesleğini icra etmediğini ifade eden  Op.Dr. Abdulaziz Akkaya, 102 meslektaşımız özel sektörde, 20 meslektaşımız kamuda çalışırken 60 Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanınında kendi muayenehanesinde hastalarına hizmet verdiğini kaydetti.

Güllük Caddesi Fatih Apt. No:3/9 (Selekler Çarşısı Karşısı) adresindeki kliniğinde hastalarına hizmet veren  Op.Dr. Abdulaziz Akkaya,  ameliyatlarını ise anlaşmalı olduğu özel hastanelerde gerçekleştirmektedir.

Antalya Kadın Doğum Doktoru

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı