Babasından sonra çocuğunun da doğumunu yaptırdı

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Abdulaziz Akkaya 25 yıl önce doğumunu yaptırdığı Baran Yıldırım’ın şimdide çocuğunun doğumunu yaptırdı.

Büyük mutluluk

Konuyla ilgili sevincini paylaşan Op.Dr. Abdulaziz Akkaya, “ Yıllar önce Buhara Yıldırım’ın çocukları Baran Yıldırım ve Tuğçe Yıldırım’ın doğumlarını gerçekleştirmiştim. Baran Yıldırım, iki yıl önce Diana hanımla evlendi. Ne mutlu bana ki 25 yıl önce doğumunu yaptırdığım Baran Yıldırım’ın şimdi de çocuğunun doğumunu yaptırdım. “ dedi.

Çok teşekkür ediyorum

Diana-Baran çiftinin çocukları Ezel’in ailesi ve sevdikleriyle sağlıklı, mutlu ve uzun yıllar yaşamasını dileyen Op.Dr.Akkaya, “ Yine aynı aileden 20 yıl önce doğumunu yaptırdığım Tuğçe Yıldırım’ın da doğumunu yaptırmanın mutluluğunu yaşamak istiyorum.” şeklinde konuştu.

Tuğçe Yıldırım’ın 16 Temmuz 2017 tarihinde evleneceğini belirten Op.Dr.Akkaya, “ En büyük dileğim Tuğçe Yıldırım’ın da biran önce hamile kalması ve çocuğunun doğumunu yaptırmanın da bana nasip olması. Tüm aileyi tekrar kutluyor, sağlıklı, mutlu ve uzun yıllar diliyorum. Bu mutluluğu bana yaşattıkları içinde kendilerine ayrıca çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı