Başsavcı ziyaretimiz

Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği  Antalya Şubesi, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz’ı makamında ziyaret etti.

Aralarında  Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Bedri Yalçın ve   Antalya Şubesi  sağlıktan sorumlu başkanı  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Abdulaziz Akkaya ‘nın da olduğu Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği  Antalya Şubesi Yönetim Kurulu  ve Üyeleri, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz’ı makamında ziyaret etti.

Çalışmalar anlatıldı

Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sosyal sorumluluk projelerini de yakından takip ettiğini söyledi.  Dernek çalışmaları hakkında bilgi veren yönetim kurulu üyeleri, madde bağımlısı gençlerin tedavileri başta olmak üzere projelerini anlattılar.

Toplu fotoğraf

Yalçın ve Başsavcı Solmaz’a Anadolu Birliği yazılı bardağın hediye edildiği görüşmenin ardından birlikte  hatıra fotoğrafı çekilindi.

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı