kuran bayramı

Birlik, beraberlik, kardeşlik

Kurban bayramı dolayısıyla Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Merkez binasında bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

Bayramlaşma törenine Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Bedri Yalçın, Genel Başkan Yardımcısı Op.Dr. Abdulaziz Akkaya başta olmak üzere yönetim kurulu üyeleri ile dernek üyeleri kaıldı.

Birlik, beraberlik, kardeşlik

Coşku ve neşe içinde geçen bayramlaşma sırasında bir konuşma yapan Genel Başkanı Bedri Yalçın, birlik ve beraberlik, kardeşlik vurgusu yaparak “Bayramlar, paylaşma, kucaklaşma, birlik günüdür.. Bayramlaşma programımıza yoğun ilgi gösterdiğiniz ve bizzat geldiğiniz için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

kuran bayramı

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı