Coşkulu açılış

Anadolu Birliği Genel Merkezi coşkulu bir törenle açıldı. Yenigün mahallesi 1042 sokak Mevlana apt No:1 (Mevlana Meydanı) adresinde kitlesel bir katılımla şenlik havasında yapılan açılış,  bir çok ismi bir araya getirdi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal, Kepez Belediye Başkanı Av. Hakan Tütüncü ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’inde katıldığı açılışta  birlik, beraberlik, dostluk ve dayanışma mesajları verildi.

Kutluyorum

Derneğin Antalya Şubesi  Sağlıktan Sorumlu Başkanı Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Abdulaziz Akkaya, “ Anadolu Birliği ruhu ile bir araya geldik. Anadolu kültürünü tüm dünyaya tanıtmak, gelenek ve göreneklerimizi yaşatmak istiyoruz. Bu sürece katkı veren tüm arkadaşlarımı kutluyorum. “ dedi.

Başkanlara plaket

Açılışa katılan  ve destek veren Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal, Kepez Belediye Başkanı Av. Hakan Tütüncü ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e   onur plaketi verildi.  Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in plaketi Op.Dr.Abdulaziz Akkaya tarafından takdim edildi.

 

Anadolu birligi genel merkez bina acilis töreni #organizasyonu

Evren Yilmaz paylaştı: 7 Nisan 2017 Cuma

 

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı