Dedelik muhteşem bir olay

İkinci kez dede olmanın sevincini yaşayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Abdulaziz Akkaya, “Dedelik muhteşem bir olay.” dedi

Op.Dr.Abdulaziz Akkaya  “İkinci torunumu görmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu mutluluk kelimelerle ifade edilemeyecek kadar büyük’’ dedi

Fırat ve Damla Akkaya’nın çocukları Aras Sean Akkaya’nın ailemize katılması hepimizi çok mutlu etti, diyen Op.Dr.Akkaya, “Anne ve bebeğin sağlıklı olmasını ise mutluluğumuzu bir kat daha arttırdı.” şeklinde konuştu.

Sonsuz teşekkür

“Bu mutluluğumuzu bizimle paylaşan tüm akrabalarıma, dostlarıma ve arkadaşlarıma teşekkürlerimi borç bilirim. “ diyen Op.Dr.Akkaya, “Amerika’ya indiğimiz ilk andan itibaren çok iyi ağırlandık. Kardeşim Sevim ve Cihan’a yeğenlerim Barış Rudi ve eşi (Berfin)Erkan ve eşi(Burcu) Iraz Dilan Deniz Delil ile yengem Şerife’ye sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varlar. Bizlere evlerini, arabalarını tahsis ettiler. Bir dakika olsun bizi yalnız bırakmadılar. Bize hiç bir sıkıntı yaşatmadılar. Ayrıca bizi hastanede hiç yalnız bırakmayan teyze çocuklarım Orhan İlker Aysel ve ziyarete gelen tüm yakınlarıma ve dostlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı