Doçentlik kutlaması

Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Sabri Tekin ve  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Kemal Özgür’ün Doçentlik unvanı almalarından  dolayı kutlama yemeği düzenlendi.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Abdulaziz Akkaya,  arkadaşlarının Doçentlik kutlaması  yemeğinde  meslektaşlarıyla bir araya geldi.   

Porto Bello Hotel Resort & Spa’da düzenlenen yemekte  Op.Dr.Abdulaziz Akkaya , “Sabri ve Kemal arkadaşlarımızın doçentlik unvanı alması bizleri de çok mutlu etti. Zor bir dönemden ve zor bir sınavdan başarı ile geçtiler.  Kendilerini tebrik ediyor ve başarılarının devamın diliyoruz” şeklinde konuştu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN BU LİNKİ TIKLAYINIZ

 

 

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı