EXPO’da incelemelerde bulunduk

21-30 Eylül 2018 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan 1. Dünya Kardeşlik Festivali’nin hazırlıkları kapsamında Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri festivalin düzenleneceği EXPO Antalya’da incelemelerde bulundu.

EXPO Antalya’da incelemelerde bulunan heyet gerek EXPO gerekse festival hakkında düşüncelerini ilettiler. Gezinin ve incelemelerin bir bölümü ile alınan görüşle Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Bedri Yalçın tarafından kayıt altına alındı.

Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkan Yardımcısı Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Abdulaziz Akkaya,” Dünya Kardeşlik Festivali hepimize hayırlı olsun. Değerli Başkanımızla bu konuyu konuştuğumuz günden beri gerçekten heyecanlıyız. Özelikle belirtmek istiyorum. Kardeşlik, barış, özgürlük gelsin. Özellikle Orta Doğu’ya barış gelsin. İnsanlar ölmesin, savaşlar yok olsun.” dedi

 Op. Dr. Abdulaziz Akkaya’nın konuşma görüntüleri

Gezi ve incelemelerin görüntüleri

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı