Güle Güle arkadaşım Sabri Tekin

İstanbul Ataköy Memorial Hastanesi’ne giden Genel Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Sabri Tekin için aralarında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Abdulaziz Akkaya’nında olduğu arkadaşları tarafından bir veda yemeği verildi.

Medicalpark Antalya Hastanesi Organ Naklinde çalışırken, İstanbul Ataköy Memorial Hastanesi’ne giden Genel Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Sabri Tekin için arkadaşları bir restoranda veda yemeği düzenledi.

Kendimiz için üzüldük, arkadaşımız için sevindik

Op.Dr.Abdulaziz Akkaya, “Arkadaşımız Sabri Tekin’in İstanbul Ataköy Memorial Hastanesi’ne gidişi dolayısı ile vermiş olduğumuz veda yemeğinde kendimiz için üzüldük. Ama arkadaşımız isteyerek iyi bir yere gittiği ve orada mutlu olacağına inandığı için de onun adına çok sevindik. Başarıların devamını diledik veda yemeğinde hem hasret giderdik, hem dertleştik anılarımızı tazeledik. “ dedi.

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı