“O Kan Benim Kanım” Kampanyası

Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen “O Kan Benim Kanım” Kampanyasına ilgi ve katılım yoğun oldu.

Kan bağışı kampanyası hakkında bilgi veren Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkan Yardımcısı Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Abdulaziz Akkaya, “ Derneğimizin Gençlik komitesi tarafından düzenlenen kan bağış kampanyasına destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz. Kızılay Kan Merkezi ile birlikte düzenlemiş olduğumuz kampanyaya halkımız ve üyelerimiz yoğun ilgi gösterdi. Dört saat gibi kısa bir sürede ellinin üzerinde bağış yapıldı.” dedi.

Kan Bağış oranını artırmalıyız

Mado Cafe’de düzenlenen kahvaltı ve açıklama sonrası kan bağışları başladı. Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal katılarak kampanyaya destek verdi. Başkan Av. Uysal burada yaptığı açıklamada kampanyayı düzenleyen dernek başkan ve yöneticilerine ve kan bağışı yapanlara teşekkür etti . Bu tür kampanyaların ülkemiz için gerekli olduğunu belirten Başkan Av. Uysal, Kampanyaya Muratpaşa Belediyesi olarak bizde katılıyoruz. Kan bulunamadığı için yaşamını yitiren hastalarımız, yaralılarımız oluyor. Türkiye’de ise kan bağışı ne yazık ki hala çok düşük. Nüfusumuzun sadece %1’i bağışta bulunuyor. Bu oranı artırmalıyız.” dedi.

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı