yemeğimize davetlisiniz

Kirvelere yemek

Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği, “o çocuklar bizim çocuklarımız” projesinde destek olan kirveler için bir teşekkür yemeği veriyor.

6 Eylül 2017 Çarşamba akşamı Gren Park Tesisleri Beldibi’nde düzenlenecek yemek için Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Bedri Yalçın, Genel Başkan Yardımcısı Op.Dr. Abdulaziz Akkaya veya Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yerdelen ile iletişime geçebilirsiniz.

Genel Başkanı Bedri Yalçın imzalı davetiyede “ Çok değerli Anadolu’mun güzel insanı. “o çocuklar bizim çocuklarımız” projemiz kapsamında göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı , Siz değerli kirvelere vereceğimiz yemeğimizi onurlandırmanızı diler, saygılar sunarım” yazmakta.

yemeğimize davetlisiniz

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı