abdulaziz akkaya nikah şahidi

Ömür boyu mutluluklar

Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri basından sorumlu yönetim kurulu üyeleri Sema Yerdelen’ın kızının düğününde bir araya geldiler.

Evlenmeye karar veren Algın Alkış ve Yusuf Topçu’nun nikah şahitliklerini ise aralarında Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Bedri Yalçın ile Genel Başkan Yardımcısı Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Abdulaziz Akkaya’nın da olduğu dört yönetim kurulu üyesi yaptı.

Çok sayıda dernek üyesinin katıldığı düğünde, damat Artvin’li gelin Kars’lı olunca Karadeniz’in horonları ile Anadolu’nun halayları katılanlara renkli anlar yaşattı. Özellikle kımızın ve damadımızın oyunları düğüne katılanlar tarafından hayranlıkla izlendi.

 

abdulaziz akkaya nikah şahidi

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı