Organizasyon mükemmeldi

Antalya Tabip Odası tarafından düzenlenen 14 Mart Tıp Bayramı etkinliklerinden Tavla Turnuvası etkinliği, ödül töreniyle son buldu

17 Mart 2019 Pazar günü saat:14.00-17.00 saatleri arasında Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübünde yapılan turnuvayı Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Abdulaziz Akkaya organize etti.

Turnuvaya katılan tüm meslektaşlarına katkılarından dolayı teşekkür eden Op.Dr.Abdulaziz Akkaya, “Dereceye giren meslektaşlarımı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum. Tavla turnuvamız renkli anlara sahne oldu. Yarışmaya katılan meslektaşlarımız, birlik ve beraberlik için zar atarak dayanışma örneği sergiledi. Amaç kazanmak değildi, zaten. Oldukça katılımlı, heyecanlı ve güzel turnuva oldu. Organizasyonda herhangi bir sorun yaşanmadı. Her yönüyle düşünmüştük. Katılan meslektaşlarımız memnuniyetlerini ifade ettiler.” dedi.

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı