Sekiz Köşeli Şapka

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Abdulaziz Akkaya,  muayenehanesini ziyaret eden Yrd.Doç.Dr.Hafize Öztürk Türkmen’e, Elazığ’dan özel olarak getirttiği Sekiz Köşeli Şapkayı hediye etti. 

Yrd.Doç.Dr.Hafize Öztürk Türkmen, bir süre önce Op.Dr.Abdulaziz Akkaya’dan  Elazığ için bir simge haline gelen Sekiz Köşeli Şapka, temin edip edemeyeceğini sormuştu. Op.Dr.Abdulaziz Akkaya ise 1987-1991 yıllarında Isparta-Burdur Tabip Odası kurullarında birlikte görev yaptıkları Yrd.Doç.Dr.Hafize Öztürk Türkmen’in isteğini yerine getirdi.

Elazığ’lı için vazgeçilmez

Bir Elazığlı’nın vazgeçilmez aksesuarı olan sekiz köşeli şapkanın her köşesi ayrı bir anlam taşıyor. Yiğitlik, Mertlik, Cömertlik, Misafirperverlik, Alçakgönüllülük, Çalışkanlık, Dürüstlük, Vatanperverlik anlamları olan sekiz köşeli şapkayı,  Elazığ’da artık çok az sayıda usta yapıyor.

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı