toplu sünnet antalya

Toplu Sünnet Şölenimiz

Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği, Muratpaşa Belediyesi, ve Shemall Alışveriş Merkezi işbirliği ile ekonomik durumu iyi olamayan yüzlerce çocuğun sünneti gerçekleştirildi.

Yapılan sünnet organizasyonu hakkında bilgi veren Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkan Yardımcısı Kadın Hastalıkları Doğum Uzmanı Op. Dr. Abdulaziz Akkaya, “ Ne mutlu bizlere ki ekonomik nedenlerle sünnet olamayan yüzlerce çocuğu hep birlikte sünnet ettirdik. Toplu Sünnet organizasyonumuzda sadece ailesinin maddi durumu iyi olmayan çocuklarımız sünnet edildi. Sünnet olacak çocukları, oluşturduğumuz bir komisyonun titiz çalışmaları ile tespit ettik. ” dedi.

Sünnet kıyafetleri de dahil olmak üzere 200 çocuğun sponsorluğunu dernek olarak üstlendiklerin ifade eden Op. Dr. Abdulaziz Akkaya, “Çocuklarımızın sünnetleri, sağlıklı ortamlarda uzman meslektaşlarımız tarafından yapıldı.” şeklinde konuştu.

Akşam saat:19.00’da Teneffüs Parkta düzenlenen yemek ve eğlenceye yoğun katılım oldu.

Sünnet Antalya

Antalya Sünnet Etkinliği

 

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı