Torunlarla mutluluk

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Abdulaziz Akkaya, torunları Aras Akkaya ve Ahmet Sam Kahramanoğlu ile neşe içinde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Torun sevgisi bir başka oluyor

“Torun sevgisi bir başka oluyor. Tarifi imkansız. Her hareketlerini izliyorum. Gülücükleri neşe katıyor.” diyen Op.Dr. Abdulaziz Akkaya , “Mutluluğumuzun devamını sağlayan torunlarımız Aras ve Ahmet Sam.. Torunlarım en öncelikli hayat gayemden birisi oldu. Dedelik duygusu, baba olmaktan farklı . Torunlarımla çok mutluyum, mümkün olduğunca torunlarımla vakit geçirmeye çalışıyorum.Her gün görmeye çalışıyorum.” şeklinde konuştu.

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı