Torunumuz Aras bir yaşına girdi

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Abdulaziz Akkaya, torunu Aras’ın birinci yaş gününde ailesi, dostları ve sevdikleri ile güzel bir gün geçirdi.
Op.Dr.Abdulaziz Akkaya , doğum günü kutlamasını aile içinde yaptıklarını belirterek, “Torunumuz Aras’a yaşam boyu sağlıklı ve mutlu yıllar diliyoruz. Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan torunumuzun kirvesi Nevzat güvene ve yakın dostumuz kardeşimiz Alaattin Ayata’ya çok teşekkür ederiz. Fırat’ın ve Damla’nın tüm arkadaşlarına da teşekkürlerimizi borç biliyoruz.” dedi.

Torunlarımızla mutluyuz

Zaman su gibi  geçiyor.Torunum Aras sünnet oldu.

19 Ekim 2018

Torunum Aras, büyüyor

Op.Dr. Abdulaziz Akkaya, torunum Aras artık kocaman bir adam oldu dedi.

Zamanını sürekli olarak torunları ile birlikte geçirmeye çalışan Op.Dr. Akkaya, Torunlarımla çok mutluyum, mümkün olduğunca torunlarımla vakit geçirmeye çalışıyorum. Her gün görmeye çalışıyorum. Torunlarımla adeta çocukluğuma tekrar döndüm” şeklinde konuştu. 5 Ağustos 2018

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı