gorüntüler gerçek mi

Ultrason Görüntüleri gerçek mi?

İddiaya göre İngiltere’de yaşayan Jon ve Hale çifti bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek için kadın doğum uzmanına kontrole gittiler.

Kadın Doğum uzmanı meslektaşımızın kaydettiği ultrason görüntülerinde iddiaya göre baba Jon’un yakın zamanda ölen annesinin silueti belirdi.

Kadın doğum uzmanı Randevu alın veya iletişime geçin

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya ile İletişime Geçmek veya Randevu Talep Etmek için Tıklayın.

Çift görüntüleri Facebook paylaşım sitesinde paylaşınca paylaşım rekorları kırdı. Ancak bu görüntünün bir yanılsama mı yoksa fotoğraf hilesi mi olduğu henüz belli değil. Çünkü buna benzer görüntüler zaman zaman başka bir şekilde de paylaşılmakta

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı