Antalya kadın doğum doktorları

Web sayfamızı yeniledik

Merhaba
antalyaakkayajinekoloji.com  adresindeki web sayfamızın görsel tasarımı yenilenmiş ayrıca, cep telefonu/iPhone, iPad ile uyumlu hale getirilmiştir. (Responsive tema)

Web sayamızın yeni tasarımı beğeneceğinizi umuyoruz.

Web sayfamızı ancak sizlerin görüş, öneri ve katkılarıyla daha da geliştirebiliriz. Bu nedenle görüş, öneri ve katkılarınızı https://www.antalyaakkayajinekoloji.com/iletisim-bilgisi.html  linkinden iletmenizi bekliyoruz

Saygılarımla

Op. Dr. Abdulaziz Akkaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Responsive tema ne demektir?

Responsive tema, farklı ekran boyutlarına göre farklı görünüm alabilen temalar için kullanılır. Kısaca iPhone, iPad ve iMac için uyumluluk şeklinde de özetlenebilir.

Neden Responsive tema?
Yapılan bir araştırmaya göre internet kullanıcılarının yaklaşık %60’ı web sayfalarına cep telefonu/iPhone/iPad ile bağlanıyor.

Daha önceki hali ile Web sayfamız masaüstü veya dizüstü bilgisayar üzerinde gayet sorunsuz görünüyor idi. Ancak cep telefonu veya tabletten girildiği zaman sayfanın tüm görüntüsü alınamıyor idi.

Bir web sitesinin responsive olduğunu nasıl anlarım?
Web sitesini herhangi bir tarayıcıda açıp küçültün. Sonra da boyutunu azaltıp arttırın. Sitenin görünümü farklılaşıyorsa o site responsive yani uyumludur

İnternet bağlantısı kurabilen ve en çok kullanılan cihazların ekran boyutlarını şu şekilde sıralayabiliriz: 320px (iPhone dik tutuş), 480 px (iPhone yan tutuş), 600px (Android Tabletler), 768px (iPad + Galaxy Tabletler) ve 1024px (iPad yan tutuş ve masaüstü).

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı