Yardımlarımız sürecek

Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği  Antalya Şubesi  sağlıktan sorumlu başkanı Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı  Op.Dr.Abdulaziz Akkaya,  yurtdışından getirttikleri tekerlekli sandalyenin bir ihtiyacı karşılamasından dolayı çok memnun olduğunu söyledi. Bu tür ihtiyaçların devlet eliyle karşılanması gerektiğine vurgu yapan Op.Dr.Abdulaziz Akkaya,  “Sosyal  Devlet anlayışı bunu gerektirir.  Ülkemizde devlet tarafından karşılanmadığı durumlarda ise bizim gibi sivil toplum örgütleri  devreye giriyor.” dedi.

Çağrıya olumlu yanıt

Op.Dr.Abdulaziz Akkaya ,”Merkezi Almanya’da bulunan Elele Engelliler Federasyonu, Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği  Antalya Şubesi  olarak yaptığımız çağrıya olumlu yanıt verdi. Federasyon Başkanı Sayın Cengiz Hocazade bizzat tekerlekli sandalyeyi  kendisi getirerek Başkanımız Sayın Bedri Yalçın’a teslim etti. Bizlerde heyet olarak hep birlikte  ihtiyaç sahibine törenle teslim ettik” şeklinde konuştu.

Tekerlekli sandalyenin teslimi sırasında hep birlikte hatıra fotoğrafları çektirildi.

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı