Yaşadıklarımızdan Öğrendiklerimiz Var

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde görev yapan asistan hekimlerle biraraya geldi.

Kadın Hastalıkları ve Doğum asistan hekimleri ile yapılan toplantıda asistanlık sürecinden sonra özel sektörde uzmanlık tartışıldı .

Yaşadıklarımızdan Öğrendiklerimiz Var
Özellikle özel sektördeki tecrübelerini ve muayenehanecilik hizmetlerini, asistan hekimlerle paylaşan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, “Uzmanlık hayatındaki tüm tecrübelerini ve muayenehane de karşılaştığı zorlukları anlattı.

Kadın doğum anılarını, evliliklerle ilgili sorunları, hasta hekim ilişkileri ile ilgili deneyimlerini genç meslektaşlarıyla paylaşan Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, “Çok güzel geçen bu toplantıya katılan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum . Bundan sonra bu tür toplantıların yararlı olacağına inanıyorum.” dedi.

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı