Yemeğimiz coşkulu geçti

Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği’nin, “O çocuklar bizim çocuklarımız” projesinde destek olan kirveler için Gren Park Tesisleri Beldibi’nde düzenlediği teşekkür yemeği coşkulu geçti.

Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal, Kemer Kaymakamı Dr. Mustafa Cihad Feslihan, Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik başta olmak üzere çok sayıda davetlinin katıldığı yemek ve eğlence geç saatlere kadar sürdü.

Teşekkür belgesi

Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Bedri Yalçın ve Genel Başkan Yardımcısı Op.Dr. Abdulaziz Akkaya’nın açılış konuşmalarını yaptığı gecede, sünnet organizasyonuna destek verenlere teşekkür belgesi verildi.

Yemeklerin yenildiği, halayların çekildiği geceye katılanlar memnuniyetlerini dile getirdiler

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı