kızlık zarı tamiri anlaşılırmı

Kızlık zarı tamiri anlaşılırmı?

Kızlık zarı tamiri anlaşılırmı ? sorusuna verilecek en net yanıt,  bunun bir kadın doğum uzmanı veya adli tabip tarafından anlaşılabileceğidir.

Op .Dr.Abdulaziz Akkaya, kızlık zarının kesinlikle tamir edilebildiğini söyledi. Kızlık zarı tamiri konusunda merak edilenler konularda soruları yanıtlayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op .Dr.Abdulaziz Akkaya, kızlık zarının kesinlikle tamir edilebildiğini söyledi.

Kızlık zarı tamiri mümkün

Kızlık zarı tamiri işlemine “himenoplasti hymenoplasty” ya da “hymenorraphy” gibi isimler verildiğini ifade eden Op. Dr. Akkaya, “Kızlık zarı tamiri için ne zaman ya da kaç kez ilişkiye girildiğinin bir önemi olmadığını hatta  doğum yapmış kadınlarda bile bile kızlık zarı tamirinin mümkün olduğunu söyledi.

Kızlık zarının tamirinin kolaylıkla anlaşılabildiği konusunda yanlış bir bilgi olduğunu söyleyen Op. Dr. Akkaya, kızlık zarının tamir edildiğinin, ancak konusunda uzman yani bir kadın doğum uzmanı veya adli tabip tarafından anlaşılabileceğinin altını çizdi.

kızlık zarı tamiri anlaşılırmı

Daha fazla bilgi ve için:

>> Kızlık Zarı Dikimi Antalya

sayfamızı ziyaret edin.

 

Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op Doktor Abdulaziz Akkaya

Antalya Kadın Doğum Uzmanı Op. Doktor Abdülaziz Akkaya, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı ihtisasını 1985 yılında başarıyla tamamladı. Isparta Senirkent Devlet Hastanesi ve Isparta Doğumevindeki görev aldıktan sonra 1991 yılında Antalya Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

Antalya Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 yıl başhekim yardımcısı olarakda çalıştı. 2011 yılında emekliye ayrıldıktan sonra kendi kurduğu Antalya Jinekolji ve Kadın Doğum muayenehanesinde çalışmaktadır. Halen Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniğinde hastalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın..

Vajinismus

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Antalya Vajinismus Tedavisi

Vajinismus, Türkiye’deki cinsel rahatsızlıklar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. 
Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik

Cinsel isteksizlik tek bir nedene bağlı olamayabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum
Vajinismus bir  hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir

Vajinismus bir hastalık değildir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı